ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада – День Гідності та Свободи.

У цей день ми схиляємо голови перед синами та дочками України – Героями Небесної сотні, що віддали своє життя за те, щоб наш народ жив добре на своїй землі і вірив в власні сили. Їхній подвиг – це свідчення того, що коли ми разом, нас ніхто не переможе. Треба знати свою історію і своїх Героїв.

21 листопада 2020 року в Березнегуватському професійному ліцеї були проведені заходи з нагоди відзначення Дня  Гідності та Свободи: виховна година  «Революція гідності» (Провела в.о. заступника з НВихР Н.В. Казак), інформаційна виставка в бібліотеці ліцею (Бібілотекар Чечельницька М.В.), на якій здобувачі освіти вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих за свободу своєї рідної землі – України. Заходи пройшли з дотриманням рекомендацій МОЗ і ВООЗ, під час освітнього процесу в закладі, дотримуючись принципів соціального дистанціювання і правил гігієни, використовували засоби індивідуального захисту.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України. Сподіваємося, що підростаюче покоління буде рівнятись на героїв і намагатиметься стати справжніми патріотами своєї країни, боротися за її честь, волю і незалежність.