РАЗОМ ДО УСПІХУ

Профорієнтаційний проєкт «Професійний мікс»

У рамках профорієнтаційного проєкту «Профорієнтаційний мікс», метою якого є ознайомлення учнів з робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці, Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ запросила учнів I курсу Березнегуватського професійного ліцею на цікавий профорієнтаційний захід – презентація професій «Перукар» та «Продавець».
Учнів було поділено на дві групи, які очолили фахівці філії.
Перша група на чолі з провідним фахівцем філії Ксенією Гирченко відвідала ФОП Юрія Жучкова, що за професією є перукарем. Юрій розповів про своє покликання, про те, як йому вдалося зрозуміти чим саме він хоче займатися в житті, як здобував освіту, а також провів майстер-клас, щоб учнівська молодь змогла на власні очі побачити суть роботи перукарем. Юрій, майстер своєї справи – систематично відвідує усіляки курси з підвищення фахової майстерності, а отриманні знання із задоволенням застосовує на клієнтах. Попри це – він ще й чудова та приємна молода людина, яка не стоїть на місці та впевнено йде своїм шляхом!
Друга група разом з провідним фахівцем Наталією Усенко відвідала ФОП Миколу Зубача, з яким філія давно співпрацює.
Микола Іванович – успішний підприємець, який розпочинав свою справу, збираючи все по крупинці. Кропітка праця і величеза тяга до життя – ось головне кредо цієї людини.
Учні із захопленням слухали історію підприємця, який розповів про вдасну справу, про злети та падіння, адже бути підприємцем – справа не легка і тут не обійтися без допомоги рідних та близьких людей. Також Микола Іванович провів екскурсію по магазину-бару, показавши зал та розказав як проходить звичайний робочий день підприємця.
Наступним етапом заходу – був перегляд відеороликів про професії у приміщенні філії, де учнівська молодь мала змогу дізнатися ще про безліч цікавих занять та про профорієнтаційну платформу служби зайнятості, де завдяки тестам можна визначитися зі своїм покликанням.
Захід пройшов у жвавій атмосфері, учні ставили питання, отримували розгорнуті відповіді на них та загалом приймали активну участь. Наприкінці профорієнтаційного заходу фахівці філії пригостили гостей солодощами.